ATLANTIS – FC ILVES II

A finn harmadosztály 11. fordulójában a 3. helyen álló Atlantis fogadja a 9. helyezett FC Ilves II csapatát. A mérkőzésen mindkét csapattól várjuk a gólt.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Finnország – Kakkonen – B csoport – 11. forduló – Kezdés: 15:00

Fogadás: Mindkét csapat szerez gólt – Igen

ODDS: 1.40

Esemény elemzése:

🟢 A finn harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.19 gól született idén.
🟢 A finn harmadosztály találkozóinak 57%-ban szerzett mindkét csapat gólt idén.
🟢 Idén az Atlantis 4.60-as gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 80%-ban szerzett mindkét csapat gólt idén.
🟢 Idén az FC Ilves II 3.90-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 80%-ban szerzett mindkét csapat gólt idén.
🟢 Az Atlantis otthon, átlagosan 2.7 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az Atlantis otthon, átlagosan 1.9 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az FC Ilves II idegenben, átlagosan 1.7 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az FC Ilves II idegenben, átlagosan 2.2 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Az Atlantis, mérkőzéseinek 90%-ban szerzett gólt/gólokat, még az FC Ilves II, találkozóinak 90%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢 Az FC Ilves II, mérkőzéseinek 93%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Atlantis, találkozóinak 87%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Atlantis az utolsó 5 mérkőzésén 9 gólt szerzett 10 kapott találat mellett.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az FC Ilves II az utolsó 5 mérkőzésén 11 gólt szerzett 6 kapott találat mellett.
🟢 A két csapat eddig egy alkalommal találkozott egymással, még 2020 október 4-én, a találkozó 3-1-es Atlantis győzelemmel zárult.

Esemény eredménye: 5-0 – VESZTES❌