ATLANTIS – TAMPERE UNITED

A finn harmadosztály 8. fordulójában a 4. helyen álló Atlantis fogadja a 2. helyezett Tampere United csapatát. A mérkőzésen mindkét csapattól várjuk a gólt.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Finnország – Kakkonen – B csoport – 8. forduló – Kezdés: 14:00

Fogadás: Mindkét csapat szerez gólt – Igen

ODDS: 1.44

Esemény elemzése:

🟢 A finn harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.1 gól született idén.
🟢 A finn harmadosztály találkozóinak 55%-ban szerzett mindkét csapat gólt idén.
🟢 Idén az Atlantis 4.71-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 71%-ban szerzett mindkét csapat gólt.
🟢 Idén a Tampere United 2.71-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 71%-ban szerzett mindkét csapat gólt.
🟢 Az Atlantis otthon, átlagosan 3 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az Atlantis otthon, átlagosan 1.71 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A Tampere United idegenben, átlagosan 1.71 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A Tampere United idegenben, átlagosan 1 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Az Atlantis, mérkőzéseinek 86%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Tampere United, találkozóinak 71%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢 A Tampere United, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Atlantis, találkozóinak 86%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Atlantis az utolsó 5 mérkőzésén 15 gólt szerzett 7 kapott találat mellett.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Tampere United az utolsó 5 mérkőzésén 9 gólt szerzett 4 kapott találat mellett.
🟢 A két csapat utoljára több, mint 20 éve, 2001-ben találkozott egymással utoljára, ebből kifolyólag az egymás elleni eredmények irrelevánsak.

Esemény eredménye: 3-2 – NYERTES✅