ELLIDI – KORMAKUR/HVOT

Az izlandi negyedosztály 15. fordulójában a 6. helyen álló Ellidi fogadja a 2. helyezett Kormakur/Hvot csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Izland – 3. Deild – 15. forduló – Kezdés: 21:15

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.40

Esemény elemzése:

🟢 Az izlandi negyedosztály mérkőzésein, átlagosan 3.52 találat szokott születni.
🟢 Az izlandi negyedosztály mérkőzéseinek 78%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén az Ellidi 4.07-es gól átlaggal rendelkezik, idei találkozóinak 100%-ban született, minimum 3 gól.
🟢 Idén a Kormakur/Hvot 3.00-ás gól átlaggal rendelkezik, idei találkozóinak 71%-bn született, minimum 3 gól.
🟢 Az Ellidi otthon, átlagosan 1.83 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az Ellidi otthon, átlagosan 2.5 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A Kormakur/Hvot idegenben, átlagosan 1.43 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A Kormakur/Hvot idegenben, átlagosan 1.29 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén az Ellidi otthon, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Kormakur/Hvot idegenben, találkozóinak 86%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén a Kormakur/Hvot idegenben, mérkőzéseinek 86%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Ellidi otthon, találkozóinak 100%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Ellidi az utolsó 5 mérkőzésén 10 gólt rúgott 8 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.6 találatot jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Kormakur/Hvot az utolsó 5 mérkőzésén 14 gólt rúgott 5 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.8 találatot jelent meccsenként.
🟢 A két csapat utoljára május 20-án találkozott egymással, a mérkőzés 3-1-es Ellidi győzelemmel zárult.
🟢 A két csapat utolsó 5, egymás elleni mérkőzésének mindegyikén született, minimum 3 gól (1-3; 4-1; 3-2; 3-0; 2-1).

Esemény eredménye: 1-2 – NYERTES✅