A finn harmadosztály 9. fordulójában a 7. helyen álló EPS fogadja az 1. helyezett Atlantis csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Finnország – Kakkonen – B csoport – Kezdés: 17:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.44

Esemény elemzése:

🟢 A finn harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.1 találat szokott születni.
🟢 A finn harmadosztály mérkőzéseinek 59%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén az EPS 2.50-es gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Idén az Atlantis 4.75-ös gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Az EPS otthon, átlagosan 1.38 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az EPS otthon, átlagosan 1.13 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az Atlantis idegenben, átlagosan 3 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az Atlantis idegenben, átlagosan 1.75 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén az EPS, mérkőzéseinek 62%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Atlantis, találkozóinak 87%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén az Atlantis, mérkőzéseinek 87%-ban szerzett gólt/gólokat, még az EPS, találkozóinak 50%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is nagyszerű esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az EPS az utolsó 5 mérkőzésén 6 gólt rúgott 2 kapott találat mellett.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Atlantis az utolsó 5 mérkőzésén 14 gólt rúgott 8 kapott találat mellett.

Esemény eredménye: 1-1 – VESZTES❌