FC RAPPERSWIL-JONA – FC ZÜRICH II

A svájci harmadosztály 8. fordulójában a 4. helyezett FC Rapperswil-Jona fogadja az 1. helyen álló FC Zürich II csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Svájc – Promotion League – 8. forduló – Kezdés: 16:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett✅

ODDS: 1.47

Esemény elemzése:

🟢 A svájci harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.22 találat szokott születni.
🟢 A svájci harmadosztály mérkőzéseinek 63%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén az FC Rapperswil-Jona 3.00-ás gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Idén az FC Zürich II 3.71-es gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Az FC Rapperswil-Jona otthon, átlagosan 2 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az FC Rapperswil-Jona otthon, átlagosan 1.33 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az FC Zürich II idegenben, átlagosan 1.67 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az FC Zürich II idegenben, átlagosan 1 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén az FC Rapperswil-Jona otthon, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még az FC Zürich II idegenben, találkozóinak 67%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢 Idén az FC Zürich II idegenben, mérkőzéseinek 71%-ban szerzett gólt/gólokat, még az FC Rapperswil-Jona otthon, találkozóinak 67%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az FC Rapperswil-Jona az utolsó 5 mérkőzésén 9 gólt rúgott 8 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.4 gólt jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az FC Zürich II az utolsó 5 mérkőzésén 15 gólt rúgott 6 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4.2 gólt jelent meccsenként.
🟢 A két csapat utoljára május 13-án találkozott egymással, a mérkőzés 4-3-as FC Rapperswil-Jona győzelemmel zárult.
🟢 A két csapat utolsó 6 egymás elleni mérkőzéséből 5 találkozón született, minimum 3 gól (3-4; 1-2; 2-1; 0-0; 1-4; 1-2).

Esemény eredménye: 2-4 – NYERTES✅