FC TROLLHÄTTAN – AHLAFORS IF

A svéd harmadosztály 16. fordulójában a 3. helyen álló FC Trollhättan fogadja a 10. helyezett Ahlafors IF csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Svédország – 1. osztály – Södra – 16. forduló – Kezdés: 19:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.44

Esemény elemzése:

🟢 A svéd harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 2.72 találat szokott születni.
🟢 A svéd harmadosztály mérkőzéseinek 52%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén az FC Trollhättan 3.40-es gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Idén az Ahlafors IF 2.67-es gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Az FC Trollhättan otthon, átlagosan 2.47 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az FC Trollhättan otthon, átlagosan 0.93 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az Ahlafors IF idegenben, átlagosan közel 1 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az Ahlafors IF idegenben, átlagosan 1.93 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén az FC Trollhättan, mérkőzéseinek 87%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Ahlafors IF, találkozóinak 60%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén az Ahlafors IF, mérkőzéseinek 67%-ban szerzett gólt/gólokat, még az FC Trollhättan, találkozóinak 60%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére közepes mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az FC Trollhättan az utolsó 5 mérkőzésén 11 gólt rúgott 9 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4 találatot jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Ahlafors IF az utolsó 5 mérkőzésén 3 gólt rúgott 17 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4 találatot jelent meccsenként.
🟢 A két csapat utoljára június 13-án találkozott egymással még a 12. fordulóban, a mérkőzés 4-0-ás FC Trollhättan győzelemmel zárult.
🟢 A két csapat ezt megelőzően pár nappal korábban, június 8-án találkozott egymással még a Svéd kupa selejtezőjének elődöntőjében, a mérkőzés szintén FC Trollhättan győzelemmel zárult, 4-3-as arányban. Korábban nem találkozott egymással a két csapat.

Esemény eredménye: 4-1 – NYERTES✅