A finn harmadosztály 11. fordulójában az 5. helyen álló GrIFK fogadja az 1. helyezett FC Jazz csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Finnország – Kakkonen – B csoport – 11. forduló – Kezdés: 17:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett✅

ODDS: 1.40

Esemény elemzése:

🟢 A finn harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.2 találat szokott születni.
🟢 A finn harmadosztály mérkőzéseinek 61%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén a GrIFK 2.90-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 60%-ban született, minimum 3 gól idén.
🟢 Idén az FC Jazz 4.50-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 90%-ban született, minimum 3 gól idén.
🟢 A GrIFK otthon, átlagosan 1.5 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A GrIFK otthon, átlagosan 1.4 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az FC Jazz idegenben, átlagosan 3 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az FC Jazz idegenben, átlagosan 1.5 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén a GrIFK, mérkőzéseinek 80%-ban szerzett gólt/gólokat, még az FC Jazz, találkozóinak 80%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére jó esély mutatkozik.
🟢Idén az FC Jazz, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még a GrIFK, találkozóinak 90%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a GrIFK az utolsó 5 mérkőzésén 10 gólt rúgott 9 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.8 gólt jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az FC Jazz az utolsó 5 mérkőzésén 15 gólt rúgott 5 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4 gólt jelent meccsenként.
🟢 A két csapat az elmúlt négy évben, 2019-ig visszamenőleg összesen 7 alkalommal találkozott egymással, ebből 6 mérkőzésen született, minimum 3 gól (2-0; 3-1; 3-3; 2-4; 5-1; 2-1; 4-3).

Esemény eredménye: 1-2 – NYERTES✅