HVITI RIDDARINN – ELLIDI

Az izlandi negyedosztály 12. fordulójában a 12. helyen álló Hviti Riddarinn fogadja a 8. helyezett Ellidi csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Izland – 3. Deild – 12. forduló – Kezdés: 22:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.44

Esemény elemzése:

🟢 Az izlandi negyedosztály mérkőzésein, átlagosan 3.41 találat szokott születni.
🟢 Az izlandi negyedosztály mérkőzéseinek 74%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén a Hviti Riddarinn 3.45-ös gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 67%-ban született, minimum 3 gól idén.
🟢 Idén az Ellidi 4.09-es gól átlaggal rendelkezik, eddig minden találkozóján született, minimum 3 gól idén.
🟢 A Hviti Riddarinn otthon, átlagosan 1 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A Hviti Riddarinn otthon, átlagosan 1.33 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az Ellidi idegenben, átlagosan 2 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az Ellidi idegenben, átlagosan 1.83 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén a Hviti Riddarinn otthon, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Ellidi idegenben, találkozóinak 83%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén az Ellidi idegenben, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Hviti Riddarinn otthon, találkozóinak 67%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Hviti Riddarinn az utolsó 5 mérkőzésén 6 gólt rúgott 10 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.2 gólt jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Ellidi az utolsó 5 mérkőzésén 9 gólt rúgott 11 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4 gólt jelent meccsenként.
🟢 A két csapat utoljára hetekkel ezelőtt, május 12-én találkozott egymással utoljára, a mérkőzés 4-2-es Hviti Riddarinn győzelemmel zárult.
🟢 Az elmúlt években a két csapat összesen 10 alkalommal találkozott egymással, ebből 9 mérkőzésen született, minimum 3 gól (2-4; 0-1; 6-3; 6-2; 4-1; 2-1; 2-3; 0-4; 7-0; 0-5).

Esemény eredménye: 1-2 – NYERTES✅