LØRENSKOG – NORDSTRAND

A norvég negyedosztály 10. fordulójában a 3. helyen álló Lørenskog fogadja a 2. helyezett Nordstrand csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Norvégia – 3. osztály – 6. csoport – 10. forduló – Kezdés: 15:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.44

Esemény elemzése:

🟢 A norvég negyedosztály mérkőzésein, átlagosan 3.88 találat szokott születni.
🟢 A norvég negyedosztály mérkőzéseinek 76%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén a Lørenskog 4.22-es gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Idén a Nordstrand 3.33-as gól átlaggal rendelkezik.
🟢 A Lørenskog otthon, átlagosan 2.67 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A Lørenskog otthon, átlagosan 1.56 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A Nordstrand idegenben, átlagosan 2.56 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A Nordstrand idegenben, átlagosan 0.78 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén a Lørenskog, mérkőzéseinek 89%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Nordstrand, találkozóinak 56%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén a Nordstrand, mérkőzéseinek 89%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Lørenskog, találkozóinak 89%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is nagyszerű esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Lørenskog az utolsó 5 mérkőzésén 10 gólt rúgott 6 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.2 találatot jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Nordstrand az utolsó 5 mérkőzésén 18 gólt rúgott 6 kapott találat mellett. Ez átlagosan 4.8 találatot jelent meccsenként.

Esemény eredménye: 4-2 – NYERTES✅