A norvég negyedosztály 21. fordulójában a 10. helyezett Madla fogadja az 5. helyen álló Brodd csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Norvégia – 3. osztály – 3. csoport – 21. forduló – Kezdés: 18:30

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.40

Esemény elemzése:

🟢 A norvég negyedosztály mérkőzésein, átlagosan 3.78 találat szokott születni.
🟢 A norvég negyedosztály mérkőzéseinek 74%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén a Madla 4.10-es gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 80%-ban született, minimum 3 gól idén.
🟢 Idén a Brodd 2.80-as gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 70%-ban született, minimum 3 gól idén.
🟢 A Madla otthon, átlagosan 1.85 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A Madla otthon, átlagosan 2.25 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A Brodd idegenben, átlagosan 1.6 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A Brodd idegenben, átlagosan 1.2 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén a Madla, mérkőzéseinek 90%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Brodd, találkozóinak 70%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢 Idén a Brodd, mérkőzéseinek 71%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Madla, találkozóinak 95%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Madla az utolsó 5 mérkőzésén 10 gólt rúgott 9 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.8 gólt jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Brodd az utolsó 5 mérkőzésén 8 gólt rúgott 7 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3 gólt jelent meccsenként.
🟢 A két csapat utoljára április 29-én találkozott egymással, a mérkőzés 3-0-ás Brodd győzelemmel zárult.

Esemény eredménye: 1-0 – VESZTES❌