NORDIC UNITED FC – SOLLENTUNA FK

A svéd harmadosztály 20. fordulójában az 5. helyen álló Nordic United FC fogadja a 3. helyezett Sollentuna FK csapatát. A mérkőzésen mindkét csapattól várjuk a gólt.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Svédország – 1. osztály – Norra – 20. forduló – Kezdés: 16:00

Fogadás: Mindkét csapat szerez gólt – Igen

ODDS: 1.53

Esemény elemzése:

🟢 A svéd harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.05 gól született idén.
🟢 A svéd harmadosztály találkozóinak 59%-ban szerzett mindkét csapat gólt idén.
🟢 Idén a Nordic United FC 3.21-es gól átlaggal rendelkezik, idei találkozóinak 79%-ban szerzett mindkét csapat gólt.
🟢 Idén a Sollentuna FK 3.47-es gól átlaggal rendelkezik, idei találkozóinak 74%-ban szerzett mindkét csapat gólt.
🟢 A Nordic United FC otthon, átlagosan 1.79 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A Nordic United FC otthon, átlagosan 1.42 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A Sollentuna FK idegenben, átlagosan 2.16 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A Sollentuna FK idegenben, átlagosan 1.32 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 A Nordic United FC, mérkőzéseinek 95%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Sollentuna FK, találkozóinak 89%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢 A Sollentuna FK, mérkőzéseinek 84%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Nordic United FC, találkozóinak 84%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is kiváló esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Nordic United FC az utolsó 5 mérkőzésén 10 gólt szerzett 9 kapott találat mellett.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Sollentuna FK az utolsó 5 mérkőzésén 15 gólt szerzett 5 kapott találat mellett.
🟢 A két csapat utoljára június 3-án találkozott egymással még a 11. fordulóban, a találkozó 2-1-es Nordic United FC győzelemmel zárult.

Esemény eredménye: 1-2 – NYERTES✅