ØRN HORTEN – AALESUND II

A norvég harmadosztály 9. fordulójában a 8. helyen álló Ørn Horten fogadja a 12. helyezett Aalesund II csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Norvégia – 2. osztály – 1. csoport – 9. forduló – Kezdés: 17:00

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.47

Esemény elemzése:

🟢 A norvég harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 2.92 találat szokott születni.
🟢 A norvég harmadosztály mérkőzéseinek 62%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén az Ørn Horten 3.00-ás gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Idén az Aalesund II 2.46-os gól átlaggal rendelkezik.
🟢 Az Ørn Horten otthon, átlagosan 1.8 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 Az Ørn Horten otthon, átlagosan 0.8 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 Az Aalesund II idegenben, átlagosan 0.67 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 Az Aalesund II idegenben, átlagosan 1.67 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén az Ørn Horten otthon, mérkőzéseinek 80%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Aalesund II idegenben, találkozóinak 83%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén az Aalesund II idegenben, mérkőzéseinek 67%-ban szerzett gólt/gólokat, még az Ørn Horten otthon, találkozóinak 80%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére is jó esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Ørn Horten az utolsó 5 mérkőzésén 8 gólt rúgott 10 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3.6 gólt jelent meccsenként.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, az Aalesund II az utolsó 5 mérkőzésén 6 gólt rúgott 9 kapott találat mellett. Ez átlagosan 3 gólt jelent meccsenként.
🟢 A két csapat korábban, még nem találkozott egymással.

Esemény eredménye: 1-2 – NYERTES✅