THROTTUR VOGAR – KFG

Az izlandi harmadosztály 11. fordulójában a 4. helyen álló Throttur Vogar fogadja a 3. helyezett KFG csapatát. A mérkőzésen minimum 3 gólt várunk.

Elemzés megosztása

Esemény adatok:

Esemény információk: LABDARÚGÁS; Izland – 2. osztály – 11. forduló – Kezdés: 21:15

Fogadás: Összesített gólok – 2.5 felett

ODDS: 1.53

Esemény elemzése:

🟢 Az izlandi harmadosztály mérkőzésein, átlagosan 3.27 találat szokott születni.
🟢 Az izlandi harmadosztály mérkőzéseinek 61%-a végződött 2.5 feletti gólszámmal idén.
🟢 Idén a Throttur Vogar 3.30-as gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 60%-ban született, minimum 3 gól.
🟢 Idén a KFG 3.00-ás gól átlaggal rendelkezik, találkozóinak 60%-ban született, minimum 3 gól.
🟢 A Throttur Vogar otthon, átlagosan 2 gólt szokott szerezni mérkőzésenként.
🟢 A Throttur Vogar otthon, átlagosan 1 találatot szokott kapni meccsenként.
🟢 A KFG idegenben, átlagosan 1.6 gólt szokott szerezni találkozónként.
🟢 A KFG idegenben, átlagosan 1 találatot szokott kapni mérkőzésenként.
🟢 Idén a Throttur Vogar otthon, mérkőzéseinek 100%-ban szerzett gólt/gólokat, még a KFG idegenben, találkozóinak 100%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a hazaiak gólszerzésére kiváló esély mutatkozik.
🟢Idén a KFG idegenben, mérkőzéseinek 64%-ban szerzett gólt/gólokat, még a Throttur Vogar otthon, találkozóinak 60%-ban kapott, minimum 1 találatot. Ebből kifolyólag a vendégek gólszerzésére jó esély mutatkozik.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a Throttur Vogar az utolsó 5 mérkőzésén 9 gólt rúgott 9 kapott találat mellett.
🟢 Ami a csapatok formáját illeti, a KFG az utolsó 5 mérkőzésén 7 gólt rúgott 3 kapott találat mellett.
🟢 A két csapat utolsó 7, egymás elleni mérkőzéséből mind a 7 találkozón született, minimum 3 gól (5-0; 3-0; 1-3; 3-3; 2-4; 2-1; 2-1).

Esemény eredménye: 1-1 – VESZTES❌